Номер Стандарт

У затишному номері категорії Стандарт гостям пропонується розміщення з одним ліжком Queen Size. Стандартний номер в готелі Харкова оснащений всім необхідним: ванна, фен, LCD телевізор, телефон, міні-бар, доступ в Інтернет.
Цена: 920 Забронировать

Номер Стандарт Твін

У затишному номері категорії Стандарт Твін гостям пропонується розміщення з двома роздільними ліжками. Номер Твін готелю в Харкові оснащений всім необхідним: ванна, фен, LCD телевізор, телефон, міні-бар, доступ в Інтернет.
Цена: 920 Забронировать

Номер Полулюкс

Просторий номер категорії Напівлюкс з двома роздільними ліжками або одним ліжком King Size. Номери даної категорії в готелі City Club в Харкові оснащені всім необхідним як для приємного відпочинку, так і для роботи: ванна кімната, фен, LCD телевізор, телефон, міні-бар, доступ в Інтернет, кондиціонер, диван, зручності для приготування чаю та кави.
Цена: 1020 Забронировать

Номер Делюкс

Двокімнатний номер категорії Делюкс з одним ліжком King Size. Номера Делюкс в готелі Харкова оснащені всім необхідним для приємного відпочинку продуктивної роботи: ванна кімната, фен, LCD телевізор, телефон, міні-бар, доступ в Інтернет, кондиціонер, диван, зручності для приготування чаю та кави.
Цена: 1100 Забронировать

Номер Люкс

Елегантний двокімнатний номер категорії Люкс з ліжком King Size. Номери Люкс оснащені всім необхідним для приємного відпочинку продуктивної роботи: ванна кімната, фен, LCD телевізор, телефон, міні-бар, доступ в Інтернет, кондиціонер, диван,
Цена: 1160 Забронировать

uaru

Контакти:
+38 (067) 99-79-711 Kyivstar
+38 (095) 14-47-999 MTC
+38 (063) 16-05-999 Life
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in